Fasádne farby


Spoznajte ozajstné farby ! S našimi fasádnymi farbami už nikdy neuvidíte fádne a vyblednuté budovy. Za stálosťou našich farieb si stojíme. Naše fasádne farby, predstavujú úzko vyšpecifikované druhy farieb pre dosiahnutie tých najdokonalejších vzhľadov s dokonalou kryvosťou za prijatelné ceny.

CAPAROL - Amphisil

Fasádna farba silikátového charakteru, zosilená siloxánom


Pre kvalitné nátery s vysokou odolnosťou proti vonkajším vplyvom. Vyznačuje sa optimálnou ochranou proti vlhkosti, vysokou schopnosťou prepúšťať vodné pary u cementových a vápennocementových omietok, disperzných omietok a omietok na báze umelej živice s vysokou priedušnosťou pre vodné pary. Vlastnosti: Odolná voči poveternostným vplyvom, vodoodpudivá podľa DIN 4108, odolná proti mechanickému poškodeniu podľa DIN 53778. Matná, hydrofóbna, vysoko difúzna, dobre prepúšťa CO2, výborne kryje. Vodou riediteľná, ekologická a bez zápachu.
Spotreba cca 0,25 l / m2 2 vrstvy

CAPAROL - Amphisilan Plus

Matná fasádna farba s pojivom na báze silikónovej živice.


Matná fasádna farba s pojivom na báze silikónovej živice. Kapilárne hydrofóbna fasádna farba na báze silikónovej živice s minerálnym matným leskom. Vysoko vodoodpudivá. Nová kombinácia spojiva a plniva, aby bol vzhľad fasád čistý. Spája v sebe výhody osvedčených disperzných farieb a klasických silikátových farieb. Vhodný aj pre využitie na historických objektoch a rovnako na omietkach s vysokým obsahom vápna.

POLIFARBE - Neo Fasáda

Poli-Farbe Neo Fasádna farba - s obsahom Teflon® povrchovou ochranou

Obsahuje špeciálne adivity k okamžitému použitiu, svetlostála vo všetkých odtieňoch určených pre nátery fasád, odolná voči kyslým dažďom a priemyslovým exhalátom, vysoko paropriepustná, rýchloschnúca, matná, umývateľná, oteruvzdorná, s vysokou krycou schopnosťou a roztierateľnosťou. Používa sa k náterom vápennocementových omietok, muriva, drevotrieskových, drevovláknitých, cementovo trieskových a sádrokartónových dosiek, betónových panelov a panelov z ľahčených hmôt, brizolitových omietok a ďalších nasiakavých podkladov.Poli-Farbe KolorBox tónovací systém umožnuje zvoliť odtiene podľa vzorkovníkov.A Poli-Farbe Neo Fasádna farba sa vyrába v bielom odtieni, TR báza je určená VÝHRADNE na tónovanie stredných a sýtych odtieňov a nesmie sa použiť ako náhrada bielej. Poli-Farbe Inntaler farbivo max. 10 % náteru na tónovanie.
• Nanášanie: valček, štetec, striekaním.
• Počet vrstiev: 2-3Riedenie: max. 5 %
• Výdatnosť: 2 - 4 m2/ l (dvojvrstvovom nanesení)
• Zasychanie: 4 h. (20 ˚C, relatívna vlhkosť 65%)
• Pretierateľnosť: 4 h. (20 ˚C)

REMAL - Fasáda

Biely akrylátový fasádny náter


Moderná akrylátová fasádna farba pre nátery vápeno-cementových omietok, betónov, polobetónov, drevotriesky a pod. Svojim zložením je ekologicky nezávadná a priazdnivá k životnému prostrediu. Je umývateľná, paropriepustná, výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt a brizolitu.

Neváhajte nás kontaktovať.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ku každému produktu Vám poskytneme profesionálnu pomoc k jeho aplikácii prípadne odporučíme doplnkové vybavenie pre správnu aplikáciu.